Psikiyatrionline Paylaşım Odaları - Gizlilik

Psikiyatrionline Paylaşım Odaları - GizlilikGizlilik İlkesi: psikiyatrionline yöneticileri veya hak sahibi Mert Alev, ilke olarak, psikiyatrionline kullanıcıları tarafından bize sunulan kişisel verileri üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ya da başka şekilde kullandırmaz. psikiyatrionline yöneticileri veya hak sahibi Mert Alev bu bilgileri, kullanıcılara basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek, veya elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek amacıyla kullanabilir.

Kişisel bilgilere sadece yetkili psikiyatrionline yöneticileri veya hak sahibi Mert Alev ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. psikiyatrionline yöneticileri veya hak sahibi Mert Alev, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak psikiyatrionline sitesini iyileştirmek; genel olarak ziyaretçi profili hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve kullanıcıların izni alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

psikiyatrionline kullanıcılarının, Kimliğim bölümünde doldurduğunuz bilgilerin, herkese açık olarak yayınlanıp, yayınlanmamasına kendileri karar verirler. Kullanıcılar psikiyatrionline'da yayınlanmasını istemedikleri bilgileri yine Kimliğim bölümünde kendileri belirtirler. Kullanıcıların kendi rızalarıyla yayınladıkları bilgilerden dolayı uğrayacakları maddi ve manevi zararlardan dolayı psikiyatrionline yöneticileri veya hak sahibi Mert Alev sorumlu tutulamaz. psikiyatrionline yöneticileri veya hak sahibi Mert Alev, psikiyatrionline kullanıcıları tarafından kendisine sunulan bilgileri, yasal soruşturma, mahkeme kararı veya yasal prosedürler gereği, kendisinden talep edilmesi halinde, yetkili mercilere verebilir. Psikiyatrionline ve paylaşım odaları kullanıcıları, profil bilgilerinde yer alan bilgilerden dilediklerini görünüme açarak, ayrıca, profillerine kişisel fotoğraflarını yükleyerek, bu bilgi ve fotoğrafların site içinde kullanılmasına izin vermiş olmaktadırlar. Bu sebeple, psikiyatrionline kullanıcıları site içinde kullanılmasını istemedikleri profil bilgilerini gizlemekle ve yine site içinde kullanılmasını istemedikleri fotoğraflarını profil bilgilerine yüklememekle kendileri sorumludurlar.


Psikiyatri Online